• Ranking Liceów 2022

• Miło nam poinformować, że w najnowszej edycji prestiżowego rankingu, który publikuje pismo "Perspektywy", nasze LO uplasowało się na 28. miejscu w województwie kujawsko-pomorskim.

Jesteśmy najwyżej notowaną w tym rankingu szkołą z powiatu aleksandrowskiego!

Jesteśmy w gronie najlepszych placówek w Polsce!

Gratulacje dla wszystkich ubiegłorocznych maturzystów i nauczycieli, którzy w niełatwym czasie lockdownu przygotowali uczniów do egzaminu dojrzałości!Ranking znajduje się tutaj:

• Brefing prasowy "Zobacz czym oddychasz"

• 12 stycznia uczniowie naszego LO wzięli udział w briefingu prasowym, który został zorganizowany z okazji kampanii "Zobacz czym oddychasz". Dzięki mobilnym płucom, które ustawiono na skwerze Excentryków, dowiedzieli się, jaka jest jakość powietrza w naszym mieście i jak można ją poprawić. Co ciekawe, działaczami organizacji Zielone Kujawy, która współorganizuje akcję, są absolwenci naszego LO.