• Mam Talent [16.11.2021]
   • Mam Talent [16.11.2021]

   • 19.11.2021 20:54
   • Dnia 16 listopada w naszej szkole odbył się Mam Talent zorganizowany przez klasę 3a. Na początku wszyscy zgromadzeni zostali przywitani przez prowadzące: Maję Pieniak i Łucję Małecką. Przedstawiono jury w składzie: Pani Profesor Bogusława Wojno, Pani Profesor Aldona Nocna oraz Pan Profesor Jakub Krzewiński.

   • W pierwszej części imprezy mogliśmy zasłuchać się w piosenki śpiewane przez utalentowanych wokalistów. Po niesamowitych występach prowadzące musiały się nawodnić, więc poprosiły naszą wodziankę Andżelę o przyniesienie wody. W części drugiej wydarzenia publiczność została zaproszona do obejrzenia wystaw z obrazami, rysunkami oraz zdjęciami. Była możliwość zadawania pytań autorom. Po powrocie na swoje miejsca prowadzące rozbawiły scenę krótkim żartem. Następnie przyszedł czas na uczestników z kolejnymi talentami takimi jak: granie na gitarze, prezentowanie scenki oraz śpiew. Po pięknych występach jury udały się na narady. Niespodziewanie pojawił się tajemniczy kowboj, który wyzwał Pana Profesora Buskę na pojedynek jengi. W tym samym czasie zostały policzone głosy oraz wybrani zwycięzcy Mam Talent.

     

    Po pojedynkach nadszedł długo wyczekiwany moment. Prowadzące odczytały zwycięzców:

    - 2. miejsce ex aequo Oliwia Trojanowska i Patrycja Winiecka,

    - 1. miejsce Nandi Lewandowska,

    - nagroda publiczności - Aleksander Wonorski.

    Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na Mam Talent, który odbędzie się już za rok. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom i publiczności za wzięcie udziału w imprezie. Życzymy wielu sukcesów oraz wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji!

     

    Dziękujemy Panu Michałowi Nawrockiemu i Radzie Rodziców za ufundowanie nagród oraz Panu Łukaszowi Małeckiemu za wsparcie techniczne.

     

    „Talent jest to kawałek szlachetnego, lecz surowego metalu. Dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nadaje”.

    Stanisław Staszic

    GALERIA ZDJĘĆ

   • Wróć do listy artykułów