• Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Głównymi celami konkursu są pogłębienie wiedzy o kulturze angielsko- i niemieckojęzycznej, kreowanie wzorców spędzania wolnego czasu, doskonalenie umiejętności muzycznych, zainteresowanie uczniów muzyką i piosenką obcojęzyczną, zachęcanie do prezentacji swoich umiejętności wokalnych przed publicznością, prezentacja dorobku artystycznego uczniów oraz integracja młodzieży powiatu aleksandrowskiego.
      • VII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

VII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej pod patronatem szkoły językowej Chata Języków Świata oraz Starostwa Powiatowego w Aleksandrowie Kujawskim, organizowany przez dyrekcję i nauczycieli języków obcych naszej szkoły przeszedł do historii. Jury w składzie: Barbara Kawczyńska, Bogusława Wojno, Sławomir Małecki i Jakub Krzewiński jak co roku stanęło przed bardzo trudnym zadaniem wyłonienia nagrodzonych.

Oto wyniki:

I miejsce - Weronika Chlewicka z Gimnazjum w Bądkowie, nagroda - roczny kurs języka angielskiego w Chacie Języków Świata oraz głośnik bezprzewodowy

II miejsce - Maciej Andryszewski z Liceum Salezjańskiego, nagroda - tablet

III miejsce - Nandi Lewandowska z Niepublicznego Gimnazjum im. S.Staszica w Ciechocinku, nagroda - czytnik e-booków

Nagroda Publiczności - Julia Kapica z LO im. S.Staszica w Ciechocinku, nagroda - słuchawki bezprzewodowe

Organizatorzy serdecznie dziękują za ufundowanie nagród oraz pomoc w organizacji Konkursu:

- Państwu Karolinie i Pawłowi Kończyńskim, właścicielom Chaty Języków Świata,

- Starostwu Powiatowemu w Aleksandrowie Kujawskim,

- Pani Anecie Kurtys,

- Państwu Edycie i Lotfti Mansour,

- Panu Łukaszowi Małeckiemu, właścicielowi firmy Comea

- Panu Pawłowi Paczkowi,

- Panu Jarosławowi Zielińskiemu, właścicielowi firmy Polkorn

- Dyrekcji oraz pracownikom MCK w Ciechocinku,

- wszystkim zaangażowanym w organizację festiwalu uczniom naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu autorstwa Pana Pawła Paczka.