• 20.03.2022 10:43
          • 18 marca odbył się dzień bez plecaka. Tradycyjne torby poszły w kąt. Kreatywność uczniów nie znała granic.
          • #SolidarniZUkrainą

• 07.03.2022 16:48
          • Zbiórka darów dla obywateli Ukrainy zakończona.

Dziękujemy darczyńcom i Radzie Rodziców za wielką życzliwość, hojność i wsparcie ❤︎.

• Zbiórka darów dla obywateli Ukrainy

• 01.03.2022 08:09
          • W geście solidarności z Ukrainą trwa zbiórka darów dla obywateli Ukrainy.
            Na korytarzu na parterze jest wystawiony karton, do którego można przekazywać przedmioty z listy.

• Poczta walentynkowa

• 14.02.2022 08:11
          • Walentynki to czas wyznawania miłości, sympatii, przyjaźni i szacunku. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów, dlatego Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową online.

• Kabareton [06.12.2021]

• 07.12.2021 08:23
          • W dniu 6 grudnia w naszej szkole miał miejsce kolejny kabareton. Organizacją wydarzenia zajęła się klasa trzecia B pod opieką wychowawczyni Pani Profesor Anny Polanowskiej. Prowadzącymi były Jagna Kamińska i Karolina Januszewska. W składzie jury zasiadali: Pan Dyrektor Zbigniew Różański, Pani Profesor Aldona Nocna, Pan Profesor Tomasz Sikorski. Wystąpili kolejno reprezentanci każdej klasy, zajmując następujące miejsca: