• Kabareton [06.12.2021]

• 07.12.2021 08:23
        • W dniu 6 grudnia w naszej szkole miał miejsce kolejny kabareton. Organizacją wydarzenia zajęła się klasa trzecia B pod opieką wychowawczyni Pani Profesor Anny Polanowskiej. Prowadzącymi były Jagna Kamińska i Karolina Januszewska. W składzie jury zasiadali: Pan Dyrektor Zbigniew Różański, Pani Profesor Aldona Nocna, Pan Profesor Tomasz Sikorski. Wystąpili kolejno reprezentanci każdej klasy, zajmując następujące miejsca:
        • Trzecie – 2 A.
          Drugie – 3 C.
          Pierwsze – 3 B.
          Przedstawiono kabarety o tematyce: „Wizyta u lekarza“, „Wywiadówka“, „Ranczo“, „Czerwony Kapturek“, „Egzamin“, „Język Kobiecy“ i miejsce miał również występ w formie Stand-Upu.
          W ramach przerw pomiędzy występami przeprowadzone zostały zagadki oraz łamańce językowe. Podczas podejmowania decyzji o tym, który występ był najlepszy wspólnie bawiliśmy się w dokańczanie słów świątecznych piosenek. Konkursy były prowadzone przez Kingę Szulecką oraz Katarzynę Domanowską. Cała społeczność szkolna bardzo dobrze spędziła czas, zintegrowała się i zrelaksowała.