• Zachęcamy do obejrzenia filmu o naszej szkole. Autorem materiału jest Kacper Wieczorkowski (IIIa)
          • Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w klasach maturalnych

"Życie składa się z powitań i pożegnań" Wiktor Hugo

29 kwietnia pożegnaliśmy uczniów klas 3c i 3d, którzy zakończyli edukację w naszym liceum.Pierwszą część uroczystości rozpoczął swoim przemówieniem Pan Dyrektor Zbigniew Różański. Wręczył także nagrody dla wybitnych oraz zaangażowanych w życie szkoły abiturientów. Gratulujemy! Nagrodzony został Maciej Przybysz, który przez 3 lata nauki nie opuścił ani jednego dnia w szkole. Listy gratulacyjne otrzymali również rodzice.Następnie wychowawcy podziękowali za wspólnie spędzony czas, życzyli wszystkiego, co najlepsze i wręczyli świadectwa ukończenia szkoły.Nad całym przebiegiem uroczystości czuwali uczniowie klasy 2, którzy na koniec zaprezentowali krótką część artystyczną przygotowaną pod opieką Pani Prof. Bogusławy Wojno.

• Wielkanoc

Niech te Święta Wielkanocne dadzą Państwu

nadzieję i wiarę.

Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie

wiosenne kwiaty radości, miłości, spokoju i szczęścia.

Ciepłych, pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych,

radosnych spotkań przy wielkanocnym stole

oraz smacznego święconego jajka.

• Dzień Otwarty

13 kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty, podczas którego została zaprezentowana oferta edukacyjna LO na rok szkolny 2022/23.

Wydarzenie przyciągnęło ponad 130 uczniów z okolicznych szkół podstawowych, którzy znajdują się obecnie w ważnym momencie swojego życia – wyboru dalszej ścieżki edukacji . Mamy nadzieję, że to co zobaczyliście i usłyszeliście da Wam możliwość podjęcia właściwej decyzji o wyborze nowej szkoły. Oprócz przekazania merytorycznych informacji dotyczących naboru i planowanych profili, pokazaliśmy się Wam też od tej bardziej rozrywkowej i artystycznej strony .

• Debata oksfordzka

W tym tygodniu uczniowie naszej szkoły dyskutowali o kulturze za pomocą debaty oksfordzkiej. Wspólnie w grupach wypracowywali różne pomysły oraz zastanawiali się, dlaczego kultura jest potrzebna. Dziękujemy Miejskiemu Centrum Kultury w Ciechocinku za zaproszenie!

• Partnerzy

• Starostwo Powiatowe